Zawody sportowe dla dzieci

Podczas I Półmaratonu Miasteczkowskich Lasów przygotowaliśmy różne imprezy towarzyszące, wśród których znajdują się – organizowane razem z naszymi Szkołami Podstawowymi z Miasteczka i Żyglina – biegi dla dzieci oraz wiele innych zawodów skierowanych właśnie dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy najmłodszych do udziału, zapraszamy też rodziców do gorącego kibicowania. Zaszczepiona rywalizacja sportowa wśród najmłodszych może przynieść tylko i wyłącznie korzyści.

Wszyscy najmłodsi otrzymają od nas upominki-medale, a najlepsi zostaną nagrodzeni na podium.

Kiedy się odbędą?

Zawody biegowe zostaną przeprowadzone po wystartowaniu głównego biegu, czyli po 12. Wcześniej około 11:30 zostaną zostanie przeprowadzona rozgrzewka. Wspólna, razem ze wszystkimi zawodnikami biegów. Wcześniej należy złożyć wizytę w biurze zawodów dla dzieci.

Proszę zajrzeć tutaj dzień lub dwa przed biegiem, jeśli coś się zmieni na pewno o tym tutaj (w tym punkcie) napiszemy.

Przed biegiem

Po rejestracji (gdzie dostaniecie numery startowe) oraz po rozgrzewce rozstawimy Was przy trasie biegu i będziecie mogli zobaczyć start Półmaratonu oraz dopingować biegaczy. Po wystartowaniu zawodników Półmaratonu wszyscy zawodnicy biegów dla dzieci udadzą się na ich start, który będzie ustawiony gdzieś w okolicy dawnej wąskotorówki. Dokładne miejsce jeszcze wybieramy.

Jaka będzie trasa biegu?

Co potem?

Potem będziecie mogli korzystać z atrakcji, które przygotowujemy. Oprócz innych zawodów staramy się o ustawienie dmuchańców oraz malowania twarzy i innych atrakcji. Po potwierdzeniu będziemy uzupełniać informacje tutaj w tym punkcie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: