Boże Ciało

Jeden z ołtarzy przygotowanych na procesję Bożego Ciała w Miasteczku Śląskim — jak co roku — został wystawiony przez nasze Stowarzyszenie. Cieszymy się, że mogliśmy z naszym patronem ugościć Pana Jezusa i Parafian.

Chcieliśmy serdecznie podziękować Wszystkim, którzy złożyli nam ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać. 

Leave a Reply

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.