Jeden z ołtarzy przygotowanych na procesję Bożego Ciała w Miasteczku Śląskim — jak co roku — został wystawiony przez nasze Stowarzyszenie. Cieszymy się, że mogliśmy z naszym patronem ugościć Pana Jezusa i Parafian.
Chcieliśmy serdecznie podziękować Wszystkim, którzy złożyli nam ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać.
